سئو رایگان برای سایت شما

by نکته و راهنما in ژوئن 8, 2020

قطعا که با تعریف سئو آشنا هستید که در حال مطالعه این مطلب هستید ولی اگر بازم سوالی درباره سئو چیست دارید میتوانید از این لینک بخوانید تا سوالاتتان برطرف شود.

درباره سئو به انگلیسی

درباره سئو به فارسی

امروز به درخواست کاربران سایت بالاباش در مورد سئو رایگان برای سایت شما نوشته ایم تا این مورد را با هم پوشش دهیم. شرکت هایی که در این حوزه فعالیت دارند اصولا قیمت ها را بر اساس کلمات کلیدی گوناگون دریافت میکنند و به اصطلاح بر اساس سختی یا آسانی کلمه ای پول دریافت میکنند و به عنوان پروژه به مساله نگاه می کنند مدت زمان پروژه هم اصولا بیش از سه ماه است. وقتی شما سئوی سایتی را شروع میکنید این مساله مهم است که زمان پروژه چقدر است و چه کلماتی را دربر می گیرد.

نمونه ای از سختی یا آسانی کلمه را در این صفحه شماهده می کنید.

عکس از صفحه kwfinder برای سئو رایگان در بالاباش

عکس از صفحه kwfinder برای سئو رایگان در بالاباش

سئو رایگان آیا امکان دارد؟

قطعا بله وقتی شما از طراحی سایت و مسائل و موارد فنی سرور و هاست کاملا سر رشته داشته باشید خودتان فعالیت ها را انجام می دهید و می توانید در هزینه هاییتان کاملا صرفه جویی و حتی به صفر برسانید. یکی از این اقدامات تولید محتوای منظم برای وبسایتتان است شما با تولید محتوای با کیفیت می توانید به راحتی مخاطبان را به سمت خودتان بکشانید در این شرایط شما هیچ هزینه ای برای زمانی که تولید محتوا انجام داده اید پرداخت نکردید. ( هزینه های مصرفی مانند هاست و دامین جزو هزینه های سالانه و ماهانه است و ربطی به هزینه سئو ندارد. )

آیا سایت من قابلیت سئو رایگان را دارد؟

ابتدا باید این مساله بررسی شود که آیا سایت شما قابلیت این امکان را دارد که با محتوای منظم و قوی سئو شود و در کلمات کلیدی که رقابت کم است رتبه بگیرد یا نه در خیلی مواقع سایت از نظر طراحی و یا از نظر سوروی و هاستینگ مشکلات دارد و باید در مرحله اول این مشکلات را برطرف کرد که میتوانید برای آگاهی از اینکه سایت شما مشل دارد یا نه از این سایت استفاده کنید تا با بررسی دقیق به این نکته پی ببرید.

عکس از صفحه seositecheckup برای سئو رایگان در بالاباش

عکس از صفحه seositecheckup برای سئو رایگان در بالاباش

شما با رفتن به این دو سایت می توانید اقدام به چک کردن سلامت سئوی سایتتان کنید عددی که به شما داده می شود اگر زیر 50 باشد حال سئو فنی شما خراب است و اگر از 70 به بالا باشد مناسب است ولی عالی نیست. در هر صورت این اقدام فقط برای آگاهی شماست اگر تخصصی کافی را در این زمینه ندارید نیازی نیست اقدامی کنید.

 

بالاباش چگونه برای شما سئو رایگان انجام می دهد؟

بالاباش به کسب و کارها یه امکان جالب می دهد بالاباش به رایگان برای شما یه لندینگ ( صفحه اختصاصی میتوانید بخوانید لندینگ چیست Landing Page ) کاملا اختصاصی می دهد. در این لندینگ پیج صفحه اختصاصی که نمونه را از اینجا لیست کسب و کارها بالاباش ببینیند، می سازد. قیمت لندینگ اختصاصی در شرکت طراحی قیمتی بین چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان بر اساس امکانات که دارد قیمت دهی و انجام می دهند.

بالاباش در این صفحه با تمرکز بر روی کلمات کلیدی کسب و کار شما می تواند، در بسیاری از کلمات کلیدی در گوگل جایگاه دریافت کند و ورودی ها را به صفحه اصلی شما هدایت کند با اینکار نه تنها شما به راحتی و رایگاه به کلمات جستجوی مورد نظر رسیدید بلکه توانسته اید تبلیغات رایگان هم برای کسب و کارتان داشته باشید. کاربران به سایت بالاباش اعتماد زیادی دارند و از این رو این میتواند یه امتیاز مثبت دیگری برای شما باشد. برای ساخت صفحه اختصصای و سئو رایگان با ما تماس بگیرید این اقدام در چند روز قابل انجام است.

بالاباش برای چه سایتی سئو رایگان انجام می دهد؟

بالاباش بر اساس دسته بندی هایی که برای انواع کسب و کار دارد با تمام کسب و کارها فعالیت می کند و از این رو کسب و کارها می توانند از این اقدام به دریافت سئو رایگان خود اقدام کنند. بالاباش دارای قدرت دامنه بالایی است و از این رو این می تواند گزینه مناسبی برای سئوی سایت شما باشد. در کنار این موارد بالاباش دارای بازدید بالایی است از این طریق هم شما بازدید رایگان هم دریافت میکنید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *