کلینیک چشم پزشکی هما

by درمانی، زیبایی و بهداشتی, دسته دوم in می 31, 2020

کلینیک تخصصی چشم پزشکی هما

دکتر منصور همایونی فوق تخصص عمل چشم لیزیک ،لازک و آب مروارید

کلینک هما آماده سرویس دهی به کلیه ادارات ، سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی جهت انجام معاینات چشم پزشکی ، درمان انواع اختلالات و عیوب انکساری چشمی ، انجام متدهای متنوع و پیشرفته جراحی لیزیک ، فمتولیزیک ،لازک ، لازک هوشمند ، پی آرکی (PRK ) ، درمان آب مروارید (کاتاراکت ) و آب سـیاه ( گلوکوم ) ، تنبلی چشم ، پیرچشمی ، انواع جراحی های شبکیه و … می باشد.در کلینیک هما ، مشاوره های قبل و بعد از عمل ، پاسخ گویی سریع و به موقع به سئوالات بیماران ، معاینات و ویزیتهای پس از عمل در محیطی آرام و مدرن برای کلیه بیماران داخلی و خارجی فراهم شده است. معیار اعتبار ما ، رضایتمندی شماست و آرامش شما پس از درمان ، سرمایه و افتخار ماست.

کلینیک تخصصی چشم پزشکی هما

خدمات کلینیک چشم پزشکی هما

جراحی شبکیه چشم

 

جراحی شبکیه چشم

تنها ترین روش برای برطرف نمودن ضایعه جدا شدگی شبکیه، جراحی است و بیمار می بایست به سرعت جهت انجام جراحی به جراح و چشم پزشک مربوطه مراجعه نماید چرا که این معضل با مصرف دارو بهبود نمی یابد به نسبت نوع و شدت جدا شدگی یا پارگی شبکیه ، درمان ها و جراحی

عمل لیزیک و لازک

بخش خدمات لیزیک, لازک, PRK (پی آر کی ), لازک هوشمند, فمتولیزیک : ما در کلینک هما، به دنبال برگرداندن لذت وضوح بینایی به اشخاصی هستیم که به دلیل اختلالات بینایی ، از این نعمت خداوند محروم شده اند.

جراحی آب مروارید

ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته و بوسیله جدیدترین متدهای جراحی آب مروارید, بیماران مبتلا به این عارضه را درمان می کنیم ، آرامش خاطر بیمارانی که از این بخش از خدمات کلینیک ما بهره مند شده اند دلیل و مایه سربلندی ماست. در ادامه همراه ما باشید.

پیرچشمی را درمان کنید

با افزایش سن ، عدسی چشم سفت شده و قدرت انعطاف آن کم می شود و قابلیت تطابق پذیری آن کاهش می‌یابد و فرد در دیدن اجسام نزدیک با مشکل رو به رو می‌شود و اجسام را تار و غیر واضح می‌بیند به این عارضه پیر چشمی می گویند .

علت این مشکل دقیقاً مشخص نیست ولی غالب محققین عقیده دارند این مسئله به دلیل سخت شدن عدسی چشم و در نتیجه کاهش قدرت الاستیک آن و متعاقباً کاهش قدرت تطابق می باشد .

یکی از راه های درمان پیرچشمی ایجاد مونوویژن با لیزیک است . در این روش اصلاح عیب انکساری به طریقی صورت می گیرد که از یک چشم برای دید نزدیک و از چشم دیگر برای دید دور استفاده شود

ارتباط سریعتر با کلینیک چشم پزشکی هما

شما می توانید با کلیک بر روی هر قسمت اطلاعات تماس و آدرس را یادداشت کنید و توضیحات مربوطه را مطالعه کنید.

آدرس : خیابان شریعتی – جنب بزرگراه همت – خیابان داود گل نبی (کتابی) – شماره 3

تلفن : 23555
فکس : 22279401

روز های ویزیت : شنبه و دوشنبه از ساعت 15 الی 18:30 با وقت قبلی

آدرس بیمارستان بینا : تهران-بزرگراه رسالت-بین بزرگراههای صیاد شیرازی و امام علی- روبروی مجتمع تجاری دنیای نور

تلفن : 23535
فکس :22528042

روز های ویزیت : شنبه از ساعت 8 الی 12 با وقت قبلی

تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از حسینیه ارشاد – خیابان قبا – پلاک 12 – طبقه پنجم واحد 17
 
تلفن : 22876516 – 22876511

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *