چگونه رایگان برای کسب و کارم تبلیغ کنم؟

by نکته و راهنما in ژوئن 8, 2020

البته که دوست دارید رایگان همه چیز را بدست بیارید و این اخلاق بین ما بیشتر است 🙂 البته اشکال ندارد ما در بالاباش کمک راه شما هستیم تا بتوانیم شما کسب و کار گرامی که به دنبال این بوده اید را راهنمایی کنیم تا بتوانیم در فضای آنلاین همراه هم باشیم در ادامه همراه ما باشید.

تبلیغ رایگان؟

اصولا وقتی از تبلیغ و تبلیغات استفاده می کنیم بهتر است که رایگان را کنارش نیاریم ولی در هر صورت می شود گفت استفاده از روش های جذب کاربر و اطلاع رسانی برند و کسب و کار به روش رایگان.

چرا سراغ سایت های آگهی می روید؟

چگونه رایگان برای کسب و کارم تبلیغ کنم؟ این سوال شماست خوب راه های زیادی وجود دارد. یکی از این راه ها سایت های آگهی  است البته این سایت ها برای کسب و کار شما این اقدام را رایگان انجام نمی دهند و به صورت ماهانه پول دریافت میکنند و وقتی مثلا شما برای یک آگهی 15 هزار تومان پرداخت کنین برای ده بار در ماه یعنی 150 هزار تومان پرداخت کردید در حالی که شاید جمعا حساب کرد هزینه ی معقولی هم نباشد و ارزان برای شما تمام نشود ولی چون با شما تماس گرفته می شود شما را خوشحال می کند ولی آیا منجر به خرید یا هر هدفی که دارید هم میشود؟ اگر می شد در آنجا نبودید در سایت های معتبر تبلیغ می کردید پس رو راست باشیم. شما دوست ندارید هزینه مناسب برای کار مناسب انجام دهید ولی حاظر هستید به صورت رایگان از 0 چند میلیون تومان دربیاورید خوب این اتفاق نمی افتد و اگر هم بیوفتاد مداوم نیست.

تماشای این ویدیو هم شاید جالب باشد در مورد تبلیغات فیک و دروغین است به نظر من در مورد این تبلیغات همان کسانی جذب می شوند که کاربران سایت های بی ارزش و زرد هستند. این کاربران در سایت های آگهی هم هستند و کاربران با کیفتی برای خدمات شما نیستند.

من آگهی رایگان را دوست دارم

خوب بله سایت های آگهی هم شما را دوست دارند چون کسب و کارهای بزرگ و حرفه ای هیچ وقت سراغشان نمیروند تاحالا دیده اید شرکت بزرگ در سایت های چیپ و به درد نخور آگهی باشد؟ خوب پس دقت کنید کاربر حرفه ای کاربری که قدرت خرید دارد در سایت های آگهی پرک و کثیف سر نمیزند کاربر حرفه ای تراکت نمیخواند کاربر حرفه ای، حرفه ای خرید می کند. خیلی از کسب و کارهایی که با کسب و کارشان روراست نیستند به سمت آگهی های چرک و کثیف می روند ( البته که بعضی ها خوب هم هستند )در نتیجه هم فروشی برایشان محقق نمی شود و هم اینکه وقت خود را بیهوده تلف می کنند. بهتر است با کسب و کارتان با وقتتان روراست باشید راه مناسب و حرفه ای را انتخاب کنید ما امروز به شما راه های بهتر و جدیدتری را پیشنهاد میدهیم تا باشد که به فروش مناسب برسید.

تبلیغ در سایت بالاباش چگونه انجام می شود؟

تبلیغ شما به اصلاح تبلیغ صفحه کسب و کار شما به روش های مختلفی انجام می شود شامل این موارد است:

1 – برای کسب و کار شما صفحه اختصاصی ایجاد می شود ( طراحی رایگان )

2 – برای سب و کار شما در آن صفحه ای که ایجاد شده است سئو رایگاه انجام می شود این بهینه سازی بر اساس تعداد کلمات و سختی کلمات متغیر است.

3 – در مجموع زیر ساخت بالاباش 400 سایت وجود دارد که برای این موضوع گردآوری شده اند و می تواند برای شما رایگان تبلیغ به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام شود.

بالاباش چگونه برای من آگهی رایگان انجام میدهد؟

این امکان در بالاباش وجود دارد تا برای شما صفحه اختصاصی ایجاد شود و از این رو برای شما آگهی رایگان انجام شود. در بالاباش به دلیل بازدید زیاد و تمام کاربرا اصولا مربوط به کسب و کارها هستند می تواند مکان مناسبی برای آگهی شما باشد از این رو که رایگان هم هست جذابیت برای کسب و کارها به وجود می آید تا بتوانند در بالاباش صفحه اختصاصی خودشان را داشته باشد. در صفحه اختصاصی شما بر اساس چگالی کلمات کلیدی که وجود دارد سئو رایگان هم انجام می شود که در یک محتوای دیگر به آن پرداخته ایم می توانید مطالعه کنید. سئو رایگان برای سایت شما

 

چگونه به بالاباش بگوییم تا برای من آگهی رایگان ایجاد کند؟

شما کافی است در لینک ارتباط با ما با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید از این رو بعد از بررسی های اولیه برای شما در دو روز تا سه روز ( کمتر از یک هفته ) صفحه اختصاصی ایجاد می شود و میتوانید آگهی رایگان در بالاباش داشته باشید.

چه سودی برای کسب و کارم وجود دارد از اینکه در بالاباش آگهی دارم؟

مدت زمان آگهی در بالاباش برای یک سال است، از این رو برای شما یه مساله بلند خواهد بود در بالاباش برای کسب و کار شما صفحه اختصاصی زده می شود سئو رایگان انجام می شود و همچنین در زیرساخت سایت های مجموعه بالاباش 400 سایت وجود دارد که به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این 400 سایت تبلیغ شما به صورت رایگان انجام می گیرد که در هیچ یک از سایت های ایرانی تا این اندازه به شما خدمات یکجا داده نمی شود. در کنار همه این موارد در تیم بالاباش متخصصانی در حوزه بازاریابی آنلاین وجود دارند که با شماوره به شما هم می توانند راهنمای مناسبی برای کسب و کار شما باشند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *