تجهیزات رستوران، فست فود و آشپزخانه

by دسته سوم in ژوئن 1, 2020

آیا قصد راه اندازی رستوران، فست فود یا آشپزخانه را دارید؟

در این صفحه هر آنچه که درباره راه اندازی رستوران، فست فود یا آشپزخانه نیاز داشته باشید را برای شما گرد هم آورده ایم.یکی از شرکت های به نام و قدیمی در این حوزه تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان است. تخصص اصلی ( تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان ) تجهیز و راه اندازی فست فود و رستوران ها، همچنین راه اندازی کترینگ، آشپزخانه های صنعتی شرکت ها، کارخانجات، هواپیمایی ها و هتل ها است همچنین اجرای خطوط سلف سرویس و دیگر خدمات آشپزخانه را انجام می دهد.

درباره شرکت آرمان

شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان طراح و سازنده انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجربه و توانایی ساخت کارگاهی تجهیزات آشپزخانه صنعتی ما را بر آن داشت تا با ثبت شرکت آرمان خدمت رسانی خویش را به صورت سازمان یافته و حرفه ای همراه با استفاده از علم روز بازاریابی صنعتی ادامه دهیم، همچنین با سرلوحه قراردادن اصول مشتری مداری سعی در رفع نیازهای تخصصی و سفارشی این تجهیزات با استفاده از تولیدات ملی و داخلی داشته ایم ، قادر به تامین نیازهای خارجی مشتریان گرامی نیز میباشیم.

چرا تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان ؟

چرا باید از بین شرکت های فعال، شرکت تجهیزات آشپزخانه آرمان را انتخاب کنید

تجربه و تخصص بالا

تجربه و تخصص بالا باعث شده که شرکت آرمان بتواند بهترین نوع خدمات و محصول نهایی را به مشتریان ارائه دهد. و از این رو سهم بیشتری در بازار داشته باشد.

قیمت کاملا رقابتی

بدلیل اینکه در تمام فرآیند مجموعه صنعتی آرمان خود کارفرما است و واسطب وجود ندارد باعث شده تا قیمت کاملا رقابتی را به مشتریان ارائه دهد.

مورد اعتماد مشتریان

تمامی مشتریان مجموعه صنعتی آرمان بر اساس تخصص و تجربه کاری بالا این مجموعه را انتخاب کرده اند و این حس اعتماد از مشتری به مشتری انتقال پیدا می کند.

مورد اعتماد برندها

مجموعه تجهیزاتی آرمان در سال های فعالیت مورد توجه برندها بوده و هست برخی از برندها را در این لیست می بینیم

و مورد اعتماد صدها برند دیگر…

برخی از فعالیت های قابل اجرا

در این قسمت بخشی از طراحی و تجهیزات را مشاهده می کنیم همچنین لازم به ذکر است شرکت آرمان با تولید اجناس با کیفیت و ارائه خدمات مناسب سعی دارد تا علاوه بر ارائه کالا و خدمات در خور مردم ایران، زمینه اشتغال جوانان کشور را نیز در حد توان فراهم نماید.

در مورد تمامی فعالیت ها اگر نیاز به مشاوره دارید می توانید در ادامه با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و از مشاوره صحیح و هدفمند بهره ببرید. در ادامه با برخی از فعالیت های قابل اجرای تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان آشنا می شوید.

 • راه اندازی رستوران
 • تجهیزات فست فود
 • تجهیزات پیتزا فروشی
 • تجهیزات ساندویچی
 • تجهیزات سلف سرویس
 • تجهیزات رستوران
 • تجهیزات کترینگ
 • تجهیزات آماده سازی
 • تجهیزات سرمایشی
 • تجهیزات کافی شاپ
 • تجهیز آشپزخانه

تجهیزات پرفروش که خریداران به دیگران توصیه می کنند

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر نیاز به مشاوره درباره هر یک از محصولات دارید می توانید از سه طریق با ما ارتباط برقرار کنید. در سریع ترین زمان پاسخگوی شما هستیم.

09399150501

09197796545

02166816418

02166816854