زعفران سورکیان

by دسته دوم in ژوئن 1, 2020
لوگوی زعفران سورکیان

زعفران سورکیان

زعفران سورکیان تهیه شده از مرغوب ترین زعفران های خراسان است. شما می توانید برای صادرات در وزن های بالا و همچنین برای مصارف رستوران ها و هتل ها و همچنین استفاده در آشپزی های خود، این زعفران را تهیه و خریداری کنید.

زعفران سورکیان دارای تمام مجوزهای لازم اعم از مجوزهای غذایی و صادراتی می باشد تا شما در خرید زعفران برای هر گونه مصارفی بدون دغدغه و با خیالی راحت اقدام به خرید زعفران، در انواع بسته بندی ها داشته باشید.

زعفران سورکیان مفتخر است که در سال های فعالیت خود توانسته با ارائه مرغوب ترین زعفران و همچنین قیمت مناسب، مشتریان زیادی را در زمینه مصارف غذایی و دارویی در ایران و خارج از کشور داشته باشد. همچنین بدلیل دارا بودن تمامی مجوزهای بهداشتی و همچنین کیفیت بالای زعفران، خریداران و مشتریان زعفران سورکیان خرید خود را تکرار می کنند.

چرا کاربران زعفران سورکیان را خریداری می کنند؟

قیمت مناسب

در کنار کیفیت بالای زعفران سورکیان، قیمت مناسب باعث شده تا کاربران ترجیحا بین تمامی برندها زعفران سورکیان را انتخاب کنند. همین مساله باعث شده تا خریداران زعفران سورکیان مجددا خرید خود را تکرار کنند و به دیگرانزعفران سورکیان را پیشنهاد کنند.

کیفیت بالا

زعفران به دلیل گران قیمت بودن باعث شده تا برخی از شرکت های بسته بندی برای سود بیشتر از زعفران بی کیفیت که رنگ دهی نامناسبی دارد در بسته بندی ها استفاده کنند. از این رو زعفران سورکیان با کیفیت بالای زعفران به خریداران اطمینان بالایی می دهد تا با خیال آسوده خرید خود را انجام دهند.

بسته بندی کاملا بهداشتی

زعفران سورکیان با دارا بودن تمام مجوزهای لازم اعم از مجوزهای غذایی و صادراتی به تمام مراحل بسته بندی با کیفیت بالا نظارت صد در صد دارد. بسته بندی کاملا بهداشتی در تمامی وزن ها باعث شده خریداران با خیال راحت تری خرید خود را تکرار کنند.

مشتریان زعفران سورکیان در چه گروه هایی هستند؟

از جایی که زعفران سورکیان به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب مشتریان فراوانی دارد باعث شده تا در بیشتر گروه های خرید، بهترین گزینه برای خریداران زعفران باشد. زعفران این گیاه ارزشمند در کنار مصارف غذایی مصارف دارویی هم دارد و در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل به سرتاسر دنیا صادرات می شود. زعفران سورکیان به دلیل رنگ دهی بالا و دارا بودن تمامی مجوزها غذایی و صادراتی یکی از گزینه های خریداران عمده صادراتی به سرتاسر دنیاست در تیم بازاریابی و بازرگانی سورکیان این پیام به خریداران داده می شود که زعفران سورکیان یکی از بهترین نوع زعفران های موجود ایران است و این اتفاق تصادفی بدست نیامده و بلکه با پشتکار و تلاش سال ها فعالیت بوجود آمده تا زعفران با کیفیت و مرغوب به دست خریداران چه در ایران و چه در جهان برسد.

همانطور که قبلتر بیان کردیم در تمامی گروه های غذایی و دارویی زعفران سورکیان را خریداران تهیه می کنند، در اینجا گروه های خرید زعفران سورکیان را برای شما لیست کرده ایم.

  • خریداران زعفران برای مصارف خانگی
  • خریداران زعفران برای مصارف رستوران
  • خریداران زعفران برای مصارف تالارها
  • خریداران زعفران برای مراکز خرید
  • خریداران زعفران برای صادرات
  • خریداران زعفران برای مصارف پزشکی
  • خریداران زعفران برای دیگر گروها ...

زعفران سورکیان را چگونه خریداری کنیم؟

شما برای خرید زعفران سورکیان کافی است به سایت زعفران سوروکیان مراجعه کنید و زعفران را در بسته بندی های مختلف برای مصارف مختلف خریداری کنید

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *